Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

Twoja skóra zasługuje na najlepsze

Poznaj DP Dermaceuticals™ - produkty do codziennej pielęgnacji, które pomogą Ci uzyskać optymalne rezultaty przed, w trakcie i po zabiegach medycyny estetycznej, takich jak mikronakłuwanie frakcyjne, peelingi medyczne, nieablacyjne zabiegi laserowe czy mezoterapia.

Produkty DP Dermaceuticals

 • DpDermaceuticals
 • DpDermaceuticals
 • DpDermaceuticals
 • DpDermaceuticals
 • DpDermaceuticals
 • DpDermaceuticals
 • DpDermaceuticals
 • DpDermaceuticals
 • DpDermaceuticals
 • DpDermaceuticals

Produkty DP Dermaceuticals wspomagają regenerację skóry.

Te unikalne produkty wspierają i wzmacniają skórę, zmniejszają zaczerwienienie i stan zapalny po zabiegach odmładzających. Chcemy, aby Twoja cera była zdrowsza i bardziej promienna, a okres powracania do codziennych czynności po procedurach medycyny estetycznej był krótszy i przyjemniejszy. DP Dermaceuticals to recepta na piękną i lśniącą skórę, która zasługuje na najlepsze!

Poczuj różnicę na swojej skórze – rzeczywiste efekty

 • Antioxidant CoctailKosmetyki DP Dermaceuticals™ to wynik wieloletniego doświadczenia, zaangażowania i ciężkiej pracy naszego zespołu z czołowymi dermatologami, lekarzami medycyny estetycznej i kosmetologami z całego świata.
 • W połączeniu z naszą wyjątkową technologią zabiegową oryginalnym urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego, produkty do codziennej pielęgnacji DP Dermaceuticals™ zapewniają realne efekty nawet w głębokich warstwach skóry.
 • Przełomowa technologia Hyafuse™ Complex została specjalnie opracowana w celu nawilżenia i dostarczenia biokompatybilnych składników w głąb skóry. Ten opatentowany kompleks wspomaga dostarczanie biologicznie aktywnego kwasu hialuronowego i kluczowych składników aktywnych – cynku, prowitaminy B5 i peptydów miedzi.
 • Naturalnie obecny we wszystkich trzech warstwach skóry kwas hialuronowy (HA) ma postać cząsteczek przypominających żel, doskonale wiążących wodę. Dzięki tej właściwości regeneruje skórę, odmładza ją oraz wpływa na jej zdrowy i promienny wygląd.

W głębi skóry…

Z wiekiem naturalne zasoby kwasu hialuronowego zaczynają maleć. Powoduje to wysuszanie skóry, utratę jędrności i w konsekwencji powstawanie zmarszczek. Kwas hialuronowy wykorzystywany do produkcji większości kosmetyków dostępnych na rynku jest zbudowany ze zbyt dużych cząsteczek, które nie przenikają skutecznie przez skórę – tym samym nie wpływając na nią korzystnie.

Mając to na uwadze, nasi bioinżynierowie zadbali o to, aby kompleks HylaFuse™ miał możliwość przeniknięcia przez barierę naskórka i dotarcia do głębokich warstw skóry. Składa się on z trzech różnych rozmiarów cząsteczki hialuronianu, które współpracują ze sobą w celu poprawy skóry.

Jak to się odbywa?

Największa cząsteczka znajduje się na powierzchni skóry i działa jak bariera ochronna, podczas gdy cząsteczka średniej wielkości zapewnia dłuższe zatrzymywanie wilgoci w górnych warstwach skóry. Najmniejsza z nich połączona jest z substancjami czynnymi biologicznie, zdolnymi do głębokiego wnikania w skórę, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

kwas hialuronowy trzy rozmiary schemat

DP Dermaceuticals

DP Dermaceuticals jest częścią rodziny DermapenWorld - twórców oryginalnej i godnej zaufania technologii mikronakłuwania frakcyjnego.

Nasza technologia mikronakłuwania frakcyjnego jest obecnie uznawana za ZŁOTY STANDARD w medycynie estetycznej:
W PONAD 12.000 KLINIK W 70 KRAJACH NA ŚWIECIE

Gama produktów

DERMAPENWORLD jest nie tylko twórcą oryginalnej technologii mikronakłuwania frakcyjnego, ale również wszystkich opracowanych naukowo produktów do codziennej pielęgnacji. Są one produkowane według najwyższych standardów GMP (dobrej praktyki produkcyjnej). Nasze dermokosmetyki zalecane są do wszystkich typów i rodzajów skóry.

Produkty DP Dermaceuticals