Przejdź do treściPrzejdź do nawigacji

HylaFuse Complex: Sekretny składnik w formułach Dp Dermaceuticals

2 lipca 2019r. anti-aging, kolagen, kwas hialuronowy, mikronakłuwanie

Podczas gdy mikroigłowanie jest minimalnie inwazyjną procedurą kliniczną, o której mówi się, że zmniejsza widoczność drobnych linii, zmarszczek, rozszerzonych porów i blizn potrądzikowych, pielęgnacja skóry nie kończy się po zakończeniu leczenia. Pacjenci muszą mieć dostęp do najlepszych produktów do pielęgnacji skóry w domu, aby naprawdę zmaksymalizować efekty mikronakłuwania Dermapen.

Dp Dermaceuticals ™ to linia oferująca wyłącznie najwyższej jakości receptury. Podstawą praktycznie każdego preparatu w linii Dp Dermaceuticals jest kompleks HylaFuse ™.

Co to jest kompleks HylaFuse ™?

Co sprawia, że ​​produkty Dp Dermaceuticals ™ są tak skuteczne? Odpowiedź wydaje się prosta: kwas hialuronowy. Ale nie jakikolwiek kwas hialuronowy. Firma opatentowała formułę o nazwie HylaFuse Complex, która zawiera trzy, różnej wielkości cząsteczki kwasu hialuronowego. Kompleks działa jak „druga skóra”, nawilżając warstwę powierzchniową skóry i pozwalając na dostarczanie wiążących wodę cząsteczek kwasu hialuronowego do głębszych warstw skóry.

Z wiekiem naturalne zasoby kwasu hialuronowego zaczynają maleć. Powoduje to wysuszanie skóry, utratę jędrności i w konsekwencji powstawanie zmarszczek. Kwas hialuronowy wykorzystywany do produkcji większości kosmetyków dostępnych na rynku jest zbudowany ze zbyt dużych cząsteczek, które nie przenikają skutecznie przez skórę – tym samym nie wpływając na nią korzystnie. Mając to na uwadze, nasi bioinżynierowie zadbali o to, aby kompleks HylaFuse™ miał możliwość przeniknięcia przez barierę naskórka i dotarcia do głębokich warstw skóry. Składa się on z trzech różnych rozmiarów cząsteczki hialuronianu, które współpracują ze sobą w celu poprawy skóry. Jak to się odbywa? Największa cząsteczka znajduje się na powierzchni skóry i działa jak bariera ochronna, podczas gdy cząsteczka średniej wielkości zapewnia dłuższe zatrzymywanie wilgoci w górnych warstwach skóry. Najmniejsza z nich połączona jest z substancjami czynnymi biologicznie jak prowitamina B5, peptydy miedzi i cynk, zdolnymi do głębokiego wnikania w skórę, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

HylaFuse ™ Complex to podstawowy składnik każdego produktu Dp Dermaceuticals, w tym serum do mikronakłuwania HylaActive ™. Różni się on od innych form kwasu hialuronowego dostępnych obecnie na rynku zawartością i właściwościami nawilżającymi. Kompleks jest tak skuteczny, że jest w stanie dostarczyć inne aktywne składniki do głębszych warstw skóry. Kompleks HylaFuse ™ kontynuuje dostarczanie wody i składników aktywnych do skóry właściwej do ośmiu godzin po aplikacji, nawet w przypadku bardzo odwodnionej skóry.

Fakty na temat kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy jest naturalnie obecny we wszystkich trzech warstwach skóry, stawach i wszystkich tkankach łącznych. Każda jego cząsteczka zdolna jest do związania do 250 cząsteczek wody stąd jego rola w odpowiednim uwodnieniu tkanek dla zapewnienia odpowiednich warunków dla procesów metabolicznych. Oto, co jeszcze robi kwas hialuronowy, aby pomóc w funkcjonowaniu skóry:

  • Wypełnia przestrzenie między komórkami, kolagenem i elastyną, aby skóra była bardziej jędrna i elastyczna.
  • Utrzymuje nawilżenie wszystkich warstw skóry, kontrolując zawartość wody, aby skóra była głęboko nawilżona.
  • Zwiększa elastyczność skóry, tworząc stabilną podstawę dla komórek, która pomaga skórze wyglądać świeżo i promiennie.

Gama produktów Dp Dermaceuticals wzmacnia efekty działania zabiegów medycyny estetycznej, w tym zabiegu Dermapen. Naszym celem jest dostarczyć Ci wszelkich informacji o stosowaniu naszych kosmeceutyków medycznych aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty zabiegów.